Schäslong på hjultrissor

Schäslong på hjultrissor
Schäslong på hjultrissor
Schäslong på hjultrissor
Schäslong på hjultrissor
Schäslong på hjultrissor
Schäslong på hjultrissor
Schäslong på hjultrissor
Schäslong på hjultrissor

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHÄSLONG på hjultrissor, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, skurna ben i massiv mahogny, plyschklädsel, längd ca 170 cm

Ben och klädsel med skador

205780

2013-09-27