Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHÄSLONG på hjultrissor, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, skurna ben i massiv mahogny, plyschklädsel, längd ca 170 cm
Ben och klädsel med skador
205780
2013-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här