Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESKOW, Bo (1906-1989): "Marknad Singapore II", signerad Beskow, olja på duk, 65x81 cm
PROVENIENS: Gummesons Konstgalleri, utställningskatalog 411, år 1977, "Marknad Singapore II"
205799
2013-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här