Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BESKOW, Bo (1906-1989): "Marknad Singapore II", signerad Beskow, olja på duk, 65x81 cm
PROVENIENS: Gummesons Konstgalleri, utställningskatalog 411, år 1977, "Marknad Singapore II"

205799

2013-09-28