Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): "Sommarnatt, spegeling i ett fönster", signerad och daterad S Möller.67.68.69-75, olja på duk, 89x106 cm

205800

2013-09-28