Greta Knutson-Tzara oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

KNUTSON-TZARA, Greta (1899-1983): Komposition, monogramsignerad och daterad 76, olja på duk, 100x81 cm

205801

2013-09-28