Konst- och kulturhistoria

Konst- och kulturhistoria
Konst- och kulturhistoria
Konst- och kulturhistoria
Konst- och kulturhistoria

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KULTURHISTORIA, huvudsakligen 1700-, 1800- och 1900-tal, däribland Delvau, Dictionnaire érotique moderne, 1960, Larsson, Larssons, 1902, Boëthius, Anders Zorn, 1954, Berling, Altes Zinn, 1919, Schmolck, Freuden-oel in Traurigkeit, 1727, arabisk handskrift, troligen sent 1800-tal, m.m.

Varierande skick, skador och defekter.

205802

2013-09-28