Armband 18 k guld
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, riklig dekor i filigranteknik med granuleringar samt ansikte med lagerkrans, baksida med fotogömma, otydliga stämplar, totalvikt inklusive glas ca 36 g
Slitage, obetydliga bortfall
205806
2013-09-29