Armband 18 k guld

Armband 18 k guld
Armband 18 k guld

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, riklig dekor i filigranteknik med granuleringar samt ansikte med lagerkrans, baksida med fotogömma, otydliga stämplar, totalvikt inklusive glas ca 36 g

Slitage, obetydliga bortfall

205806

2013-09-29