Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, 1800-tal, på pelarfot, betsad björk, höjd 72, 40x55 cm

Skador, lagningar, omarbetat

205818

2013-09-28