Grafiskt blad 1970-tal

Grafiskt blad 1970-tal
Grafiskt blad 1970-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HURTIG, Ingvar (född 1934): Fallskärmshoppning, signerad och daterad 1970, numrerad 7/10, grafiskt blad, 62x94 cm

205820

2013-09-27