Erling Ärlingsson olja
2013-09-30
205825
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Landskap, monogramsignerad EÄ, olja på pannå, 24x33 cm