Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1800-tal, mahognyfanér, skuren dekor

Skador, fotavslut saknas, lagningar

205858

2013-09-28