Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, med hänklar, lergods, 1900-tal, Kina, dekor av drakar, höjd 92 cm

Fotnagg

205859

2013-09-28