Bord masurbjörk

Bord masurbjörk
Bord masurbjörk
Bord masurbjörk
Bord masurbjörk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1900-talets första del, konturerad skiva fanerad i masurbjörk, tredelad pelarfot i betsat lövträ, höjd 67, 55x41 cm

Lagning

205860

2013-09-28