Karl Johan-stolar

Karl Johan-stolar
Karl Johan-stolar
Karl Johan-stolar
Karl Johan-stolar
Karl Johan-stolar
Karl Johan-stolar
Karl Johan-stolar
Karl Johan-stolar

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 12 st., 1800-tal, Karl Johan, björk med rottingsits
Proveniens: Salsta slott, Uppland

Renoverade

205861

2013-09-28