Nattduksbord 1800-talets slut

Nattduksbord 1800-talets slut
Nattduksbord 1800-talets slut
Nattduksbord 1800-talets slut
Nattduksbord 1800-talets slut
Nattduksbord 1800-talets slut
Nattduksbord 1800-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1800-talets slut, med stenskiva, fanérat i mahogny, baksidan märkt med husgerådskammarens stämpel, Kung Oscar II:s namnchiffer o Drottning Sophias sigill, höjd 94, 35x34 cm

Fanérskador, lösa listdelar

205865

2013-09-28