Nattduksbord 1800-talets slut
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, 1800-talets slut, med stenskiva, fanérat i mahogny, baksidan märkt med husgerådskammarens stämpel, Kung Oscar II:s namnchiffer o Drottning Sophias sigill, höjd 94, 35x34 cm
Fanérskador, lösa listdelar
205865
2013-09-28