Olle Krantz oljemålning
2013-10-01
205871
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): Spanjorska, signerad och daterad Olle Krantz 1951, olja på duk, 80x60 cm
Dukskada