Matgrupp Carl Malmsten Herrgården
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATGRUPP, 12 dlr, bestående av: bord med iläggsskivor, 2 karmstolar, 8 stolar, skåp, design Carl Malmsten för Bodafors, modell "Herrgården", vitlackerat, bordets höjd 74, längd 142x100, 2 iläggsskivor 55 cm vardera medföljer, skåpets höjd
186, 105x35 cm, nycklar finns
Bruksslitage, ytskador
205873
2013-10-02