Matgrupp Carl Malmsten Herrgården

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATGRUPP, 12 dlr, bestående av: bord med iläggsskivor, 2 karmstolar, 8 stolar, skåp, design Carl Malmsten för Bodafors, modell "Herrgården", vitlackerat, bordets höjd 74, längd 142x100, 2 iläggsskivor 55 cm vardera medföljer, skåpets höjd
186, 105x35 cm, nycklar finns

Bruksslitage, ytskador

205873

2013-10-02