Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -32, gouache och pastell, 45x57 cm
Veck
205890
2013-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här