Sven Erixon gouache

Sven Erixon gouache
Sven Erixon gouache
Sven Erixon gouache
Sven Erixon gouache

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -32, gouache och pastell, 45x57 cm

Veck

205890

2013-09-27