Stilleben med skål och äpplen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stilleben med skål och äpplen, otydligt signerad, olja på duk, 66 x 73 cm.

205906

2013-09-30