Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PALL, 1900-talets första hälft, rokokostil, mörkbetsad björk, brickmärkt för Nordiska Kompaniet, höjd ca 48 cm
Slitage, skador
205919
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här