Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL, 1900-talets första hälft, rokokostil, mörkbetsad björk, brickmärkt för Nordiska Kompaniet, höjd ca 48 cm

Slitage, skador

205919

2013-09-29