Pall
2013-09-29
205919
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PALL, 1900-talets första hälft, rokokostil, mörkbetsad björk, brickmärkt för Nordiska Kompaniet, höjd ca 48 cm
Slitage, skador