Pablo Picasso litografier
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): "Fredsmappen", 7 blad, numrerade 343/1000, bladmått ca 28x38 cm resp ca 38x28 cm, "La Colombe de l´Avenir", "La Colmobe Blueu", "La Colombe a l´arc-en-ciel", "Frederic Joliot-Curie", "Le Bouquet", "La Colombe en vol", "La Colombe"
205921
2013-10-04