Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GULBRANDSEN, Erling (son till Olaf, född 1894), fartygsporträtt av norska lastångaren "Heimgar", signerad E Gulbrandsen Oslo, olja på pannå, 33x41 cm
Oramad
205926
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här