Fartygsmodell bogserare

Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare
Fartygsmodell bogserare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FARTYGSMODELL, Transportbolagets högsjöbogserare "Frej" byggd på Finnboda Varv 1918, 1900-talets senare del, l. ö. a. 137 cm

Smärre skador

205932

2013-10-13