Stol fornnordisk stil 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STOL, 1800-talets slut, fornnordisk stil, betsat trä

Slitage, spår av orangrepp, senare klädsel

205941

2013-09-29