Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STOL, 1800-talets slut, fornnordisk stil, betsat trä
Slitage, spår av orangrepp, senare klädsel
205941
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här