John Malm oljemålning

John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALM, John (1900-1968): Landskap med vattendrag, signerad J Malm, olja på pannå, 38x46 cm

205944

2013-09-30