Nils Asplund oljemålning

Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASPLUND, Nils (1874-1958): Diana, signerad Nils Asplund, skiss, olja på pannå, 25,5x20 cm

205970

2013-09-30