Nils Aplund oljemålning

Nils Aplund oljemålning
Nils Aplund oljemålning
Nils Aplund oljemålning
Nils Aplund oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASPLUND, Nils (1874-1958): "Källnymf", signerad Nils Asplund, skiss, olja på pannå, 26x19,5 cm

205973

2013-09-30