Kay Bojesen figurer

Kay Bojesen figurer
Kay Bojesen figurer
Kay Bojesen figurer
Kay Bojesen figurer
Kay Bojesen figurer
Kay Bojesen figurer
Kay Bojesen figurer
Kay Bojesen figurer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOJESEN, Kay (Danmark, 1886-1958 Danmark): Figurer, 2 st, 1900-tal, form av apa respektive kanin

Skador, lösa delar, fästen saknas, öga saknas

205997

2013-09-29