Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOJESEN, Kay (Danmark, 1886-1958 Danmark): Figurer, 2 st, 1900-tal, form av apa respektive kanin
Skador, lösa delar, fästen saknas, öga saknas
205997
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här