Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
LIDBERG, Sven (1944-2009): Konstnären i Paris, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 71x54 cm, av konstnären egenhändigt utförd ram
206032
2013-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här