Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): Konstnären i Paris, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 71x54 cm, av konstnären egenhändigt utförd ram

206032

2013-09-30