Spegellampetter 1800-tal

Spegellampetter 1800-tal
Spegellampetter 1800-tal
Spegellampetter 1800-tal
Spegellampetter 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, hållare med prismor för 2 ljus vardera, fasettslipat glas, respektive ca 53x62 cm

Ett glas med spricka, smärre skador

206035

2013-09-29