Bord barock 1700-tal

Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, 1700-tal, barock, ek, låda med sarg, utdragbara skivor, höjd 79, 142-252x85 cm

Slitage

206058

2013-09-29