Bokskåp Ryssland

Bokskåp Ryssland
Bokskåp Ryssland
Bokskåp Ryssland
Bokskåp Ryssland

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, Ryssland, mahognyfanér, inredning med hyllor, underdel med luckor, tassfötter, höjd ca 227, 163x51 cm

Renoverad, kompletterad, slitage, smärre fanérskador, senare glas, nycklar saknas

206063

2013-09-29