Bokskåp Ryssland
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, Ryssland, mahognyfanér, inredning med hyllor, underdel med luckor, tassfötter, höjd ca 227, 163x51 cm
Renoverad, kompletterad, slitage, smärre fanérskador, senare glas, nycklar saknas
206063
2013-09-29