Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, svensk empire, bronserad dekor, höjd 240x69 cm

Dekordelar saknas, sprickor, senare glas, ytskador

206074

2013-09-28