John Ivar Berg akryl

John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl
John Ivar Berg akryl

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Hyllning till Dan Anderson", monogramsignerad och daterad JIB 83, akryl på duk, 50x68 cm

206089

2013-09-29