Bokyllor 1900-talets första hälft
2013-09-29
206094
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKHYLLOR, 3 sektioner, bestående av 6 dlr, 1900-talets första hälft, fanérade i bonad björk, vardera höjd 180, 90x42 cm
Fanérskador, låsta, nycklar finns