Lennart Rodhe akvarell
2013-09-29
206108
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, 56x78 cm