Biblioteksstege/bord England

Biblioteksstege/bord England
Biblioteksstege/bord England
Biblioteksstege/bord England
Biblioteksstege/bord England
Biblioteksstege/bord England
Biblioteksstege/bord England

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE/BORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, skinnklädda trappsteg och skiva, total höjd 71 cm

Bruksslitage

206110

2013-09-29