Dockor och leksaker
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOCKOR, 2 st, varav en Tyskland, ledad kropp av massa, huvud i biskvi, blundögon, märkt Germany 1310, mindre docka med ledad kropp i plast, längd 13,5-16,5 cm LEKSAKER, 2 st, plåt resp textil, get Frankrike resp gris, höjd 4,5-7 cm
Skador, slitage
206112
2013-09-29