Dockor och leksaker

Dockor och leksaker
Dockor och leksaker
Dockor och leksaker
Dockor och leksaker
Dockor och leksaker
Dockor och leksaker

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKOR, 2 st, varav en Tyskland, ledad kropp av massa, huvud i biskvi, blundögon, märkt Germany 1310, mindre docka med ledad kropp i plast, längd 13,5-16,5 cm LEKSAKER, 2 st, plåt resp textil, get Frankrike resp gris, höjd 4,5-7 cm

Skador, slitage

206112

2013-09-29