Ulf Trotzig färglitografi

Ulf Trotzig färglitografi
Ulf Trotzig färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TROTZIG, Ulf (född 1925): Komposition, signerad Trotzig, 35/40, färglitografi, 40x54 cm

206114

2013-09-29