Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERGSTRÖM, Endis (1866-1950): Gamla biblioteket i Lund, signerad pch daterad Endis B.M. 1927, olja på duk, 62x67 cm
Zustandsbeschreibung
206129
2013-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner