Endis Bergström oljemålning

Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERGSTRÖM, Endis (1866-1950): Gamla biblioteket i Lund, signerad pch daterad Endis B.M. 1927, olja på duk, 62x67 cm

Zustandsbeschreibung

206129

2013-09-30