Olle Olsson Hagalund färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Liggande modell, signerad Olle Olsson Hagalund, 200/360, färglitografi, 35x53 cm

206132

2013-09-29