Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, delvis förgylld, krön med dekor av fågel, höjd 153x66 cm

Lagningar, slitage

206137

2013-09-30