Dalahäst 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄST, Dalarna, 1900-talets andra hälft, rödmålad med polykrom dekor, total höjd 43 cm

Öron med nagg

206138

2013-09-29