Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 19, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm
206143
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här