Albert Contreras oljemålning
2013-09-29
206149
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 271, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 16x16 cm