Axel Salto färglitografi

Axel Salto färglitografi
Axel Salto färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SALTO, Axel (1889-1960): Fäktstudie, signerad Salto, 82/260, färglitografi, 58x33 cm

Kuntoraportti

Gulnad

206176

Päivämäärä:

2013-09-29