Axel Salto färglitografi
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SALTO, Axel (1889-1960): Fäktstudie, signerad Salto, 82/260, färglitografi, 58x33 cm
Kuntoraportti
Gulnad
206176
Päivämäärä:
2013-09-29