Bror Hjort gips
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HJORTH, Bror (1894 -1968): "Margareta med slägga", signerad Bror Hjort, underbasen märkt med kulspetspenna "Efter torra leran, originalupplaga, 8/10, Bror Hjort, gips, höjd 21 cm
Smärre slitage
206213
2013-09-29