Bror Hjort gips

Bror Hjort gips
Bror Hjort gips
Bror Hjort gips
Bror Hjort gips
Bror Hjort gips
Bror Hjort gips

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HJORTH, Bror (1894 -1968): "Margareta med slägga", signerad Bror Hjort, underbasen märkt med kulspetspenna "Efter torra leran, originalupplaga, 8/10, Bror Hjort, gips, höjd 21 cm

Smärre slitage

206213

2013-09-29