Väggpendyl empire

Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGPENDYL, empire, urtavlan märkt Petter Strengberg, (1770-1831), skuren dekor av bl a frimurarattribut, förgylld, höjd 90 cm

Lösa delar medföljer, smärre skador

206234

2013-09-30