Herrfickur spindelgång

Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HERRFICKUR, omkring 1800, förgyllt verk, nr 219, spindelgång, verk och urtavla märkt Lindgren, Stockholm, boett av guld 18 k, diameter 49,5 mm

Urtavlan med smärre skador, ej originalboett med slitage

206235

2013-11-24