Matservis Bavaria
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, ca 116 dlr, porslin, Bavaria, "Thomas", förgylld dekor, bestående av: 49 mattallrikar, 25 djupa tallrikar, 20 desserttallrikar, 17 assietter, 2 såssnipor, 3 uppläggningsfat
Enstaka nagg
206236
2013-09-30